Diagnostinė įranga automobiliams išmaniuoju telefonu

Jūs esate didelis automobilių entuziastas? Jūsų transporto priemonė jums yra daugiau, nei priemonė nuvykti iš taško A į tašką B? Mėgstate remontuotis savo automobilį pats? Jums būtų įdomu sužinoti kaip veikia jūsų automobilis?
Auto diagnostika mobiliuoju

Sužinoti kaip veikia kiekvienas mechanizmas? Norėtumėte turėti priemone, su kuria galėtumėte išsiaiškinti automobilio gedimus? Tuomet jums reikalinga diagnostinė įranga automobiliams, kuri yra prijungiame prie išmaniųjų telefonų.

Automobilio diagnostika išmaniuoju

Rinkoje yra daug programėlių išmaniesiems telefonams ir prietaisų, kurie yra skirti atlikti kompiuterinę diagnostiką. Išmaniesiems telefonams bei planšetiniams kompiuteriams, kurie turi operacines sistemas „Android“ ir „iOS“ operacines sistemas gamintojai sukuria specialius įrenginius, kurie puikiai dirba su kišenėse esančiais telefonais. Jeigu naudojate „Android“, programėlę gali atsisiųsti iš „Google play“. Jeigu naudojate „iOS“, jums reikia eiti į „Apple store“.

Tokie įrenginiai gali būti įvairūs, pavyzdžiui, Launch EasyDiag Plus, kurio pagalba galėsite skaityti gedimų kodus, stebėti telefone gyvus variklio parametrus realiu laiku, įvairių daviklių duomenis, nustatyti variklio gedimus bei atlikti kitus papildomus veiksmu.

Tokia diagnostinė įranga automobiliams, kurie naudojami su išmaniaisiais telefonais, yra gan pigūs prietaisai. Tai gali jums kainuoti maždaug 100 eurų, tačiau bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje jūs galėsite pasitikrinti kaip veikia jūsų automobilis ir ar nėra jokio gedimo. Tokią diagnostikos įrangą galėsite naudoti tik tada, jeigu automobilis palaiko „OBD II“ standartą, t.y., automobiliuose, kurie pagaminti po 1996 metų.

Kaip pajungti diagnostine įrangą?

Šis prietaisas veikia bluetooth pagalba, prie automobilio OBD II jungties prijungiamas automobilinis diagnostikos adapteris, o visa informacija yra pateikiame telefone. Tačiau yra prietaisų, kur ryšys perduodamas iš laido į telefoną laidu.

Šio prietaiso pagalba jūs galėsite savo automobiliui atlikti kompiuterinę diagnostiką nors ir savo garaže. Jums nebereikės derintis laiko su servisais, važiuoti į juos, mokėti už kompiuterinę diagnostiką, o patys tai galėsite atlikti bet kur ir bet kada. Žinoma, nors tokia diagnostinė įranga automobiliams ir kainuoja, tačiau jeigu jūs reguliariai atlikinėjate kompiuterinę diagnostiką, jums toks prietaisas greitai atsipirktų. Tad jeigu tikrai mėgstate savo automobilius remontuotis patys, jums toks prietaisas savo garaže tikrai būtų naudingas

Total
0
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *