Mercedes-Benz AMG istorija

Mercedes-Benz AMG istorija

AMG įsikūrė dar 1967 metais ir buvo atsakinga už Mercedes Benz automobilių paruošimą sportinėms varžyboms, tačiau laikui bėgant ir konkurencijai didėjant tarp BMW, Audi ir Mercedes, AMG divizija tapo pilna atmaina BMW M divizijai ir Audi Quattro divizijai, kuri pirkėjams siūlo “S” ir “RS” modelius.

M ar Quattro atsirado kaip koncernų padaliniai su aiškiu tikslu – gaminti geresnių/sportiškesnių techninių charakteristikų automobilius.  AMG kaip sava kompanija sudaryta iš buvusių Mercedes-Benz inžinierių turėjo labai panašią viziją tobulinant automobilius, bet buvo visiškai savarankiška kompanija. O Mercedes-Benz neturėdama savo autosportui skirto padalinio, pasitikėjo AMG paslaugomis ir partnerystė bėgant metams vis augo.

Visą chronologinę eigą galite pamatyti šiame puikiame filmuke

Total
0
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts
VW Golf mk2 GTI istorija

VW Golf mk2 GTI istorija

Volkswagen Golf – istoriškai labai svarbus, bei itin populiarus automobilis. Pradėtas gaminti 1974 metais, šis modelis padėjo Volkswagen kompanijai išspręsti finansines problemas, bei davė pradžią naujai, priekiu varomų ir vandeniu aušinamų, šios kompanijos automobilių kartai.
Plačiau
Nissan Nismo 270R modelis

Nissan S14 istorija

Nissan s14 debiutavo Japonijoje 1993 m. kaip sąlyginai nebrangus kupė, o šiuo metu s14 yra tituluojamas populiariausiu pasaulyje drifto (šoninio slydimo) automobiliu ir bendrai yra populiarus modelis autosporte ir ne tik.
Plačiau